W okresie od listopada 2017 do marca 2019 r. zrealizowano 18 szkoleń stacjonarnych w Warszawie w wymiarze 8 godzin dziennie.
Cykl szkoleń stacjonarnych z tematyki prawa gospodarczego i prawa pracy miał na celu zwiększenie kompetencji przedstawicieli instytucji partnerów społecznych zrzeszonych w ramach Partnerstwa w zakresie legislacji i procesu stanowienia prawa.
Tematyka szkoleń dobierana była według tematów aktualnie pojawiających się projektów aktów prawnych lub wprowadzanych zmian prawa z zakresu prawa gospodarczego i pracy, w tym zwłaszcza w zakresie jego wpływu na działalność leczniczą.
Liczba zrealizowanych godzin lekcyjnych szkoleń: wyniosła 144.
Podczas szkoleń uczestnikom projektu zapewniono materiały szkoleniowe stanowiące wygodne podręczne źródło wiedzy, które wykorzystywane jest również po zakończonym szkoleniu do dalszego samokształcenia. Szkolenia rozpoczęte zostały przeprowadzeniem testu jednokrotnego wyboru sprawdzającego wiedzę, zakończone natomiast testem końcowym oceniającym poziom zdobytych informacji oraz uzyskaniem zaświadczenia o odbyciu szkolenia.
Szkolenia miały charakter praktyczny, interaktywny w formule otwartej i formie warsztatowo-dyskusyjnej uwzględniającej propozycje Uczestników, case study, wymianę doświadczeń.
Uczestnicy projektu byli zadowoleni z wysokiego merytorycznego poziomu szkoleń, które ocenili jako bardzo przydatne podczas opiniowania projektów aktów i udoskonalania dotąd stosowanej przez partnerstwo metodyki monitoringu.
Poniżej znajduje się lista wszystkich zorganizowanych szkoleń w projekcie „Zdrowe Prawo – Zdrowe Firmy – Zdrowi Ludzie – podniesienie jakości i promocja procesu monitorowania legislacji” współfinansowanym ze środków UE.
Lubelski Związek Lekarzy Rodzinnych - Pracodawców
ul. Zbigniewa Herberta 14
20-468 Lublin